HAKKIMIZDA

1986 Yılında Ahmet DOĞAN tarafından kurulan AKDOĞAN CAM , Denizli başta olmak üzere çevre il ve ilçelerde müşterilerine üstün kalite ve hizmet sunmaktadır.

AKDOĞAN CAM perakende cam satışı ve montajı ile hizmet vermeye başlayıp ,1999 yılında çift cam üretimine başlamış  toptan cam satışları da sunmaktadır.

Firmamızda istenilen tüm cam çeşitleri mevcut olup cam balkon üretimi ve montajı, alüminyum doğrama imalat ve montajı ile siz değerli müşterilerine uzman kadrosu ile en üst düzeyde hizmet sunmaktan onur duyar.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, ”Fayda Gözeten Performans” vizyonu doğrultusunda cam işine odaklanan, branşında en başaralı firma olmaktır. Çalışanlarımıza ve faaliyet gösterdiğimiz bölümlere büyüme ve zenginleşme fırsatı sağlayarak finansal ödüller üretmeyi ve yaptığımız işin içinde dürüstlük, adalet ve bütünlük arıyoruz.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli üretmek, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde hazırlamaktır; Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmaktır.